Hakkımızda

        Yalın Ofis raporlama, yönetim raporlaması sistemlerinde müşterilerimize her zaman en yüksek değeri sağlamayı hedefliyoruz.

Raporlamanın çok fazla emek ve zaman alması, sıklıkla performans hakkında yanıltıcı bilgiler içermesi ve gerçekten önemli göstergeler hakkında çok az bilgi içermesi nedeniyle raporlama gerekli faydayı sağlayamadığından teknoloji raporlarımız sayesinde yöneticilerin kararlarını daha sağlam verilere dayanarak vermelerini sağlıyoruz.

Kurum genelinde geçerli olan tüm verileri barındıran merkezi bir yönetim raporlaması sistemi oluşturulabilecek en verimli yönetim araçlarından biridir. Bu araç oluşturacağınız gösterge tabloları (dashboards) ile desteklenerek kurumunuzun maliyetlerini azaltma ve karlılığınızı arttırma gibi hedeflerinizde daha verimli karar almanızı sağlayacaktır.

Müşteri ve ürün performanslarınızı yakından izleyerek faaliyetleriniz daha verimli hale getirelebilirsiniz.

İster amacınız maliyetleri düşürmek veya pazar risklerini öngörmek olsun; ister karlılığınızı arttırmak olsun ihtiyaç duyacağınız en önemli araç; kurumunuzun her seviyesinden gelen verilerin doğru ve tutarlı şekilde bir araya getirildiği bir yönetim raporlaması sistemidir.

Doğru raporların üretilmesi adımlarında mümkün olduğunca teknolojinin imkânlarından faydalanarak müşterilerimize analiz, yorum ve karar verebilmek için daha fazla zaman oluşturmayı hedefliyoruz.

Mali Durum Raporları 100%
Çek Senet Raporları 100%
Cari Hesap Raporları 100%
Satış Sipariş Raporları 100%
Satış Raporları 100%
Satınalma Raporları 100%
Muhasebe Raporları 100%
Analiz Raporları 100%
0
Kullanıcı Raporlama
0
Danışmanlık-Saat Destek
0
Tamamlanmış Proje
0
Memnun Müşteri

Telif Hakkı @ YalinOfisWeb 2018-2019